striptéři + striptérky.jpg

Pánský striptýz, dámský striptýz, striptéři, striptérky, autoerotika, lesbi show, Ladies night, duo strip, obsluha nahoře bez, tanečnice, travesti show..

PROFESIONÁLNÍ STRIPTÉŘI A STRIPTÉRKY K OBJEDNÁNÍ
Pánský striptýz, Dámský striptýz - striptéři, striptérky, autoerotika, lesbi show, duo strip, Live sex show, obsluha nahoře bez, Ladys night párty, Go Go a topless tanečnice a další striptýzová vystoupení k objednání na vaší oslavu narozenin, loučení se svobodou, párty nebo na diskotéky.
DÁMSKÝ STRIP - PÁNSKÝ STRIP - ZAJIŠTĚNÍ STRIP SHOW PO CELÉ ČR !
KONTAKT:
TEL: 603 439 185
EMAIL: amorteam@seznam.cz , striptyz@email.cz
STRIP SHOW
Jedná se o klasický striptýz (kontaktní a Americký), kdy se účinkující svléká úplně do naha. Při Show Stripu striptéři, nebo striptérky vystupují v kostýmech různých motivů a při vystoupení zapojují do své show i publikum, případně oslavenkyni, nebo oslavence.. Tento druh vystoupení se také nazývá Kabaretním Strip Show vystoupením..
AMERICKÝ STRIP
V tomto případě jde o "decentnější" verzi klasického striptýzu, s tím rozdílem, že se při tomto vystoupení striptér, nebo striptérka nesvléká úplně do naha, ale ponechává si spodní prádlo, nebo se něčí zakrývá.. Striptérky odkládají pouze "vršek". Tento druh striptýzu je vhodný například na akce, kde mohou být přítomny i děti.
LADIES NIGHT PÁRTY - PÁNSKÝ STRIPTÝZ A PROFESIONÁLNÍ STRIPTÉŘI JEN PRO VÁS!
LADIES PÁRTY je moderovaná, přibližně 1,5 - 2,5 hodinová akce, většinou pouze pro dámskou společnost, za účasti několika profesionálních striptérů (podle přání zákazníka).. Akce má 2 části. Po úvodu se v 1 části předvádí pouze Americký striptýz, to znamená striptýz pouze do spodního prádla. Ve druhé části programu už následují klasické stripy (do naha). Během večera jsou divačky / diváci různými způsoby zapojovány do probíhající show, ať už formou "spolupráce" při stripu, nebo účastí v kratších soutěžích, které vyplňují určité časové úseky. Tato akce se dá objednat a přizpůsobit podle zájmu, potřeb a možností podniku, ale většinou se provádí ve 3 až 5 ti účinkujících, ve výše uvedené době trvání. Cena akce se stanoví podle počtu účinkujících a vzdálenosti podniku od Prahy, Brna, nebo Ostravy.
Více informací o LADIES PÁRTY, kontakty, fotogalerii atd. naleznete na:
http://www.ladies-party.jex.cz
DÁMSKÝ STRIP - PROFESIONÁLNÍ STRIPTÉRKY A JEJICH STRIPTÝZOVÁ SHOW DIVOKÉ KOČKY
Jedná se o obdobu LADIES PÁRTY. Jde také o moderovanou, 1,5 - 2 hodinovou akci, většinou pouze pro pánskou společnost, za účasti několika profesionálních striptérek (podle přání zákazníka).. Akce má 2 části, v 1 části předvádí pouze Americký striptýz, to znamená striptýz pouze do spodního prádla. Ve druhé části programu už následují klasické stripy (do naha). Během večera jsou diváci / divačky různými způsoby zapojovány do probíhající show, ať už formou "spolupráce" při stripech, nebo účastí v kratších soutěžích, které vyplňují určité časové úseky. Tato akce se dá objednat a přizpůsobit podle zájmu, potřeb a možností podniku, ale většinou se provádí ve 3 až 5 ti účinkujících, ve výše uvedené době trvání. Cena akce se stanoví podle počtu účinkujících a vzdálenosti podniku od Prahy, Brna, nebo Ostravy.
Fotografie dívek, kotakty a další info o striptýzové show "NOC DIVOKÝCH KOČEK" najdete také na:
http://www.divoke-kocky.jex.cz
EROTICKÁ SEX SHOW STRIP PÁRTY! STRIPTÉŘI, STRIPTÉRKY, NAHÉ TANEČNICE A DALŠÍ SHOW..!
Celovečerní program, během kterého diváci uvidí několik erotických vystoupení od striptýzu, až třeba po Live Sex show. Na přání zákazníka je možnost moderace tohoto pořadu a účast i několika hostesek, buďto v erotickém prádle, nebo nahoře bez.. Složení a sled programu se vždy přizpůsobuje podle přání a možností podniku, nebo zákazníka.
Vhodné pro akce většího rozsahu, jako jsou například plesy, zábavy a diskotéky..

.
http://www.stripteri-stripterky.jex.cz/
Zajistíme dámský a pánský striptýz, lesbi show, autoerotiku, Ladys Night párty, obsluhy nahoře bez, tanečnice, travesti, hostesky a další show..
Striptérky a striptéři k zajištění erotiky po celé ČR.
Objednávky a dotazy na tel. 603 439 185.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one